Hakkımızda

Firmamız

Hidroiz Ölçüm Sistemleri 2008 tarihinde sektörün ihtiyaç duyduğu PCB ve yazılım sistemleri geliştirmek ve üretmek amacıyla İzmir ‘de çalışmalarına başlamıştır. PCB ve yazılım tasarımı ile GSM sektöründe ilk projesini üretmiş olup, 2015 yılına kadar ilaç sanayi, savunma sanayi alanları için elektronik tasarım ve yazılım üretmeye devam etmiştir. 2016 yılında şirketin gelişmesi ile birlikte sektördeki tecrübesi ile Veri Kaydedici elektronik kart yazılımının AR-GE ve Üretim aşamalarına başlamıştır. Sektörlerin ihtiyaç duyduğu alanlarda elektronik kart ve yazılım üretimleri için AR-GE ve Üretim hizmetleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Başta ülkemizde ve sonrasında da diğer ülkelerde özgün ürünlere sahip bir teknoloji şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Stratejik iş alanlarınızda yenilikçi ürünler geliştirmek, geliştirdiğimiz bu ürünler ile başta ülkemizde sonrasında da diğer ülkelerde pazar bulmaktır.

Kalite Politikamız

Faaliyetlerimizde ve süreçlerimizde güncel ve rekabetçi teknolojiyi kullanmak, sürekli iyileştirme yaklaşımıyla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Çevre Politikamız

Sürekli iyileştirme ilkesiyle tüm faaliyetlerinin çevresel etkilerini yasal ve diğer şartlara uygun olarak azaltarak çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamaktır.

Etik İlkelerimiz

  • Canlı hayatı için çevre kirliliğine karşı çalışmak
  • AR-GE ve üretim faaliyetlerimizde şeffaf ve adil olmak
  • İş ahlakı ile faaliyetlerimizi yerine getirmek